Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18225 ofert

1 150 000 zł
2026 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Swoszowice
Cena za m2 567.62 zł
Szczegóły oferty

121 000 zł
1008 m2
Działka na sprzedaż
Strzyżewice, Osmolice Drugie
Cena za m2 120.04 zł
Szczegóły oferty

481 950 zł
1279 m2
Działka na sprzedaż
Kocmyrzów-Luborzyca, Goszcza
Cena za m2 376.82 zł
Szczegóły oferty

2 040 000 zł
3400 m2
Działka na sprzedaż
Zielonki, Zielonki
Cena za m2 600 zł
Szczegóły oferty

430 000 zł
2350 m2
Działka na sprzedaż
Nowy Targ (gw), Dębno
Cena za m2 182.98 zł
Szczegóły oferty

4 500 000 zł
10436 m2
Działka na sprzedaż
Lesznowola, Lesznowola
Cena za m2 431.2 zł
Szczegóły oferty

5 214 600 zł
5794 m2
Działka na sprzedaż
Kobierzyce, Ślęza
Cena za m2 900 zł
Szczegóły oferty

365 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Jakubowice Konińskie-Kolonia
Cena za m2 202.78 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Jakubowice Konińskie-Kolonia
Cena za m2 219 zł
Szczegóły oferty

1 600 000 zł
20000 m2
Działka na sprzedaż
Grabówka (gw), Grabówka
Cena za m2 80 zł
Szczegóły oferty

69 000 zł
3005 m2
Działka na sprzedaż
Zabłudów (gw), Folwarki Tylwickie
Cena za m2 22.96 zł
Szczegóły oferty