Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18225 ofert

190 000 zł
1596 m2
Działka na sprzedaż
Stryszawa, Krzeszów
Cena za m2 119.05 zł
Szczegóły oferty

56 000 zł
675 m2
Działka na sprzedaż
Złotniki Kujawskie, Krążkowo
Cena za m2 82.96 zł
Szczegóły oferty

112 000 zł
1244 m2
Działka na sprzedaż
Łabiszyn (gw), Nowe Dąbie
Cena za m2 90.03 zł
Szczegóły oferty

295 000 zł
1075 m2
Działka na sprzedaż
Ostrowiec Świętokrzyski
Cena za m2 274.42 zł
Szczegóły oferty

619 050 zł
4127 m2
Działka na sprzedaż
Kikół, Jarczechowo
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

26 100 000 zł
29000 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Cena za m2 900 zł
Szczegóły oferty

119 000 zł
40 m2
Działka na sprzedaż
Koronowo (gw), Samociążek
Cena za m2 2975 zł
Szczegóły oferty

1 990 000 zł
9915 m2
Działka na sprzedaż
Iwanowice, Żerkowice
Cena za m2 200.71 zł
Szczegóły oferty

148 005 zł
3795 m2
Działka na sprzedaż
Gruta, Dąbrówka Królewska
Cena za m2 39 zł
Szczegóły oferty