Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18225 ofert

97 020 zł
980 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw), Rudunki
Cena za m2 99 zł
Szczegóły oferty

327 000 zł
993 m2
Działka na sprzedaż
Murowana Goślina
Cena za m2 329.31 zł
Szczegóły oferty

625 000 zł
926 m2
Działka na sprzedaż
Dopiewo, Skórzewo
Cena za m2 674.95 zł
Szczegóły oferty

170 000 zł
4161 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Wirwajdy
Cena za m2 40.86 zł
Szczegóły oferty

93 690 zł
1041 m2
Działka na sprzedaż
Szczecinek (gw), Dziki
Cena za m2 90 zł
Szczegóły oferty

3 100 000 zł
1828 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Cena za m2 1695.84 zł
Szczegóły oferty

820 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Cena za m2 546.67 zł
Szczegóły oferty

5 400 000 zł
658 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Cena za m2 8206.69 zł
Szczegóły oferty

2 600 000 zł
1179 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Cena za m2 2205.26 zł
Szczegóły oferty