Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18225 ofert

137 000 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Wodzierady, Mauryców
Cena za m2 114.17 zł
Szczegóły oferty

300 000 zł
930 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Tomice
Cena za m2 322.58 zł
Szczegóły oferty

2 671 400 zł
2812 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Cena za m2 950 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
899 m2
Działka na sprzedaż
Szubin (gw), Żurczyn
Cena za m2 110.12 zł
Szczegóły oferty

1 364 200 zł
1436 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Cena za m2 950 zł
Szczegóły oferty

1 600 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 1066.67 zł
Szczegóły oferty

313 800 zł
3138 m2
Działka na sprzedaż
Jedlińsk, Piastów
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

200 000 zł
829 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Rzeplin
Cena za m2 241.25 zł
Szczegóły oferty