calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Działki na sprzedaż

Znaleziono 18225 ofert
aktualne
58 200 000 zł
149130 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria
aktualne
58 200 000 zł
149130 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria
  • Cena za m2 390.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
251 928 zł
31491 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Wirwajdy
aktualne
251 928 zł
31491 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Wirwajdy
  • Cena za m2 8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
901 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Rzeplin
aktualne
200 000 zł
901 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Rzeplin
  • Cena za m2 221.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
1728 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Rzeplin
aktualne
350 000 zł
1728 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Rzeplin
  • Cena za m2 202.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
165 000 zł
900 m2
Działka na sprzedaż
Długołęka, Oleśniczka
aktualne
165 000 zł
900 m2
Działka na sprzedaż
Długołęka, Oleśniczka
  • Cena za m2 183.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
109 000 zł
973 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw), Rożno-Parcele
aktualne
109 000 zł
973 m2
Działka na sprzedaż
Aleksandrów Kujawski (gw), Rożno-Parcele
  • Cena za m2 112.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 989 000 zł
5100 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
aktualne
1 989 000 zł
5100 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
  • Cena za m2 390 zł
Szczegóły oferty
aktualne
3 385 200 zł
1209 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
aktualne
3 385 200 zł
1209 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
  • Cena za m2 2800 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
aktualne
750 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
  • Cena za m2 500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
5540 m2
Działka na sprzedaż
Strzyżewice, Bystrzyca Nowa
aktualne
225 000 zł
5540 m2
Działka na sprzedaż
Strzyżewice, Bystrzyca Nowa
  • Cena za m2 40.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
10600 m2
Działka na sprzedaż
Lubień Kujawski, Rzeżewo-Morzyce
aktualne
150 000 zł
10600 m2
Działka na sprzedaż
Lubień Kujawski, Rzeżewo-Morzyce
  • Cena za m2 14.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
1771 m2
Działka na sprzedaż
Mosina (gw), Wiórek
aktualne
950 000 zł
1771 m2
Działka na sprzedaż
Mosina (gw), Wiórek
  • Cena za m2 536.42 zł
Szczegóły oferty