Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18225 ofert

241 460 zł
2136 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Maróz
Cena za m2 113.04 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
4164 m2
Działka na sprzedaż
Głusk (gw), Majdan Mętowski
Cena za m2 167.87 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
2644 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno (gw), Bąkówka
Cena za m2 453.86 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
454 m2
Działka na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
Cena za m2 1013.22 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
3094 m2
Działka na sprzedaż
Wałcz (gw), Czechyń
Cena za m2 88.88 zł
Szczegóły oferty

385 000 zł
3626 m2
Działka na sprzedaż
Czarna, Żdżary
Cena za m2 106.18 zł
Szczegóły oferty

55 000 zł
3034 m2
Działka na sprzedaż
Biskupiec (gw), Biesowo
Cena za m2 18.13 zł
Szczegóły oferty

59 354 zł
1006 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Sztynwag
Cena za m2 59 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
906 m2
Działka na sprzedaż
Radzymin (gw), Arciechów
Cena za m2 275.94 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
2990 m2
Działka na sprzedaż
Pilzno (gw), Łęki Dolne
Cena za m2 50.17 zł
Szczegóły oferty