Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18254 ofert

3 385 200 zł
1209 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Cena za m2 2800 zł
Szczegóły oferty

750 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Cena za m2 500 zł
Szczegóły oferty

225 000 zł
5540 m2
Działka na sprzedaż
Strzyżewice, Bystrzyca Nowa
Cena za m2 40.61 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
10600 m2
Działka na sprzedaż
Lubień Kujawski, Rzeżewo-Morzyce
Cena za m2 14.15 zł
Szczegóły oferty

950 000 zł
1771 m2
Działka na sprzedaż
Mosina (gw), Wiórek
Cena za m2 536.42 zł
Szczegóły oferty

241 460 zł
2136 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Maróz
Cena za m2 113.04 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
4164 m2
Działka na sprzedaż
Głusk (gw), Majdan Mętowski
Cena za m2 167.87 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
2644 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno (gw), Bąkówka
Cena za m2 453.86 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
454 m2
Działka na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
Cena za m2 1013.22 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
3094 m2
Działka na sprzedaż
Wałcz (gw), Czechyń
Cena za m2 88.88 zł
Szczegóły oferty