Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18239 ofert

159 000 zł
708 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 224.58 zł
Szczegóły oferty

130 000 zł
1318 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Rudka Kozłowiecka
Cena za m2 98.63 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
2913 m2
Działka na sprzedaż
Krościenko nad Dunajcem
Cena za m2 212.84 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Skawina (gw), Wielkie Drogi
Cena za m2 250 zł
Szczegóły oferty

895 000 zł
813 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Prądnik Biały
Cena za m2 1100.86 zł
Szczegóły oferty

1 280 000 zł
5992 m2
Działka na sprzedaż
Skawina (gw), Wielkie Drogi
Cena za m2 213.62 zł
Szczegóły oferty

3 500 000 zł
15000 m2
Działka na sprzedaż
Szczecin, Dąbie
Cena za m2 233.33 zł
Szczegóły oferty

135 000 zł
4812 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Elgnówko
Cena za m2 28.05 zł
Szczegóły oferty

675 000 zł
2500 m2
Działka na sprzedaż
Tarczyn (gw), Many
Cena za m2 270 zł
Szczegóły oferty

270 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Tarczyn (gw), Many
Cena za m2 270 zł
Szczegóły oferty

6 484 000 zł
10900 m2
Działka na sprzedaż
Radzymin (gw), Ciemne
Cena za m2 594.86 zł
Szczegóły oferty