Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18237 ofert

150 000 zł
1351 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Szyldak
Cena za m2 111.03 zł
Szczegóły oferty

145 000 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Łukta, Florczaki
Cena za m2 48.33 zł
Szczegóły oferty

215 000 zł
1407 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Ornowo
Cena za m2 152.81 zł
Szczegóły oferty

265 000 zł
1500 m2
Działka na sprzedaż
Iwanowice, Iwanowice Włościańskie
Cena za m2 176.67 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
1100 m2
Działka na sprzedaż
Niedrzwica Duża, Radawczyk-Kolonia Pierwsza
Cena za m2 226.36 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
3187 m2
Działka na sprzedaż
Niedrzwica Duża, Krężnica Jara
Cena za m2 169.12 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
708 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Szydłowo
Cena za m2 224.58 zł
Szczegóły oferty

130 000 zł
1318 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Rudka Kozłowiecka
Cena za m2 98.63 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
2913 m2
Działka na sprzedaż
Krościenko nad Dunajcem
Cena za m2 212.84 zł
Szczegóły oferty