Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18246 ofert

204 270 zł
1238 m2
Działka na sprzedaż
Wągrowiec (gw), Przysieczyn
Cena za m2 165 zł
Szczegóły oferty

190 000 zł
821 m2
Działka na sprzedaż
Choszczno (gw), Oraczewice
Cena za m2 231.43 zł
Szczegóły oferty

2 000 000 zł
1971 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 1014.71 zł
Szczegóły oferty

2 117 760 zł
5515 m2
Działka na sprzedaż
Nadarzyn, Kajetany
Cena za m2 384 zł
Szczegóły oferty

1 060 000 zł
2757 m2
Działka na sprzedaż
Nadarzyn, Kajetany
Cena za m2 384.48 zł
Szczegóły oferty

589 000 zł
1400 m2
Działka na sprzedaż
Nadarzyn, Rusiec
Cena za m2 420.71 zł
Szczegóły oferty

1 600 000 zł
768 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Cena za m2 2083.33 zł
Szczegóły oferty

1 678 840 zł
1786 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 940 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
900 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 1333.33 zł
Szczegóły oferty

2 054 000 zł
1027 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 2000 zł
Szczegóły oferty

3 203 700 zł
1086 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Cena za m2 2950 zł
Szczegóły oferty