Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18242 ofert

380 000 zł
5600 m2
Działka na sprzedaż
Strzegom (gw), Morawa
Cena za m2 67.86 zł
Szczegóły oferty

490 000 zł
892 m2
Działka na sprzedaż
Mosina (gw), Wiórek
Cena za m2 549.33 zł
Szczegóły oferty

5 600 000 zł
1925 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Ursus
Cena za m2 2909.09 zł
Szczegóły oferty

27 000 000 zł
30000 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 900 zł
Szczegóły oferty

16 885 000 zł
55000 m2
Działka na sprzedaż
Wiązowna, Duchnów
Cena za m2 307 zł
Szczegóły oferty

1 050 000 zł
1420 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Cena za m2 739.44 zł
Szczegóły oferty

900 000 zł
900 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Cena za m2 1000 zł
Szczegóły oferty

1 235 400 zł
8236 m2
Działka na sprzedaż
Piotrków Trybunalski
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
4591 m2
Działka na sprzedaż
Filipów, Garbas Drugi
Cena za m2 130.47 zł
Szczegóły oferty