Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18242 ofert

599 000 zł
4591 m2
Działka na sprzedaż
Filipów, Garbas Drugi
Cena za m2 130.47 zł
Szczegóły oferty

430 000 zł
3589 m2
Działka na sprzedaż
Miłki, Kleszczewo
Cena za m2 119.81 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
38600 m2
Działka na sprzedaż
Świętajno, Wronki
Cena za m2 5.16 zł
Szczegóły oferty

400 000 zł
12900 m2
Działka na sprzedaż
Żabia Wola, Oddział
Cena za m2 31.01 zł
Szczegóły oferty

164 000 zł
1022 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Sierzchów
Cena za m2 160.47 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
4000 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Wólka Dworska
Cena za m2 350 zł
Szczegóły oferty

480 000 zł
3200 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czarny Las
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

341 000 zł
9738 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Cendrowice
Cena za m2 35.02 zł
Szczegóły oferty

600 000 zł
10868 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czersk
Cena za m2 55.21 zł
Szczegóły oferty

200 000 zł
1182 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czarny Las
Cena za m2 169.2 zł
Szczegóły oferty