Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18242 ofert

299 999 zł
1003 m2
Działka na sprzedaż
Wisznia Mała, Szewce
Cena za m2 299.1 zł
Szczegóły oferty

202 000 zł
1010 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Sierzchów
Cena za m2 200 zł
Szczegóły oferty

192 000 zł
1600 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czaplinek
Cena za m2 120 zł
Szczegóły oferty

400 000 zł
37500 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Moczydłów
Cena za m2 10.67 zł
Szczegóły oferty

1 790 000 zł
11000 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Masłomiąca
Cena za m2 162.73 zł
Szczegóły oferty

235 000 zł
1550 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Zwierzewo
Cena za m2 151.61 zł
Szczegóły oferty

245 000 zł
1081 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Moczydłów
Cena za m2 226.64 zł
Szczegóły oferty

500 000 zł
2587 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Dębówka
Cena za m2 193.27 zł
Szczegóły oferty

453 000 zł
7500 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Brzumin
Cena za m2 60.4 zł
Szczegóły oferty

322 000 zł
1400 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czachówek
Cena za m2 230 zł
Szczegóły oferty