Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18243 ofert

322 000 zł
1400 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Czachówek
Cena za m2 230 zł
Szczegóły oferty

200 000 zł
1166 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Potycz
Cena za m2 171.53 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
5234 m2
Działka na sprzedaż
Konstancin-Jeziorna (gw), Słomczyn
Cena za m2 286.59 zł
Szczegóły oferty

325 000 zł
563 m2
Działka na sprzedaż
Konstancin-Jeziorna (gw), Cieciszew
Cena za m2 577.26 zł
Szczegóły oferty

1 350 000 zł
6592 m2
Działka na sprzedaż
Laskowa, Kobyłczyna
Cena za m2 204.79 zł
Szczegóły oferty

337 893 zł
1357 m2
Działka na sprzedaż
Wisznia Mała, Pierwoszów
Cena za m2 249 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
33779 m2
Działka na sprzedaż
Halinów (gw), Michałów
Cena za m2 62.17 zł
Szczegóły oferty

149 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Złotów (gw), Blękwit
Cena za m2 149 zł
Szczegóły oferty