Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18240 ofert

240 000 zł
4381 m2
Działka na sprzedaż
Płońsk (gw), Michalinek
Cena za m2 54.78 zł
Szczegóły oferty

219 900 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Jędrychówko
Cena za m2 183.25 zł
Szczegóły oferty

84 160 zł
1052 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Samborowo
Cena za m2 80 zł
Szczegóły oferty

99 900 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Morąg (gw), Wilnowo
Cena za m2 33.3 zł
Szczegóły oferty

129 000 zł
2089 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Księży Dwór
Cena za m2 61.75 zł
Szczegóły oferty

610 800 zł
7635 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Pierławki
Cena za m2 80 zł
Szczegóły oferty

549 900 zł
5118 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Burkat
Cena za m2 107.44 zł
Szczegóły oferty

97 700 zł
977 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Pierławki
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

98 900 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Iława (gw), Frednowy
Cena za m2 32.97 zł
Szczegóły oferty

96 000 zł
1280 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Uzdowo
Cena za m2 75 zł
Szczegóły oferty

65 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Lidzbark (gw), Bryńsk
Cena za m2 65 zł
Szczegóły oferty

75 600 zł
1680 m2
Działka na sprzedaż
Nidzica (gw), Radomin
Cena za m2 45 zł
Szczegóły oferty