Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18237 ofert

159 000 zł
6500 m2
Działka na sprzedaż
Lidzbark Warmiński (gw), Suryty
Cena za m2 24.46 zł
Szczegóły oferty

79 000 zł
1320 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Filice
Cena za m2 59.85 zł
Szczegóły oferty

99 900 zł
1344 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Burkat
Cena za m2 74.33 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
31500 m2
Działka na sprzedaż
Iława (gw), Nowa Wieś
Cena za m2 19.02 zł
Szczegóły oferty

114 900 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Iława (gw), Nowa Wieś
Cena za m2 95.75 zł
Szczegóły oferty

108 000 zł
1800 m2
Działka na sprzedaż
Działdowo (gw), Filice
Cena za m2 60 zł
Szczegóły oferty

65 000 zł
652 m2
Działka na sprzedaż
Zapolice, Pstrokonie
Cena za m2 99.69 zł
Szczegóły oferty

388 000 zł
3058 m2
Działka na sprzedaż
Czernichów, Kłokoczyn
Cena za m2 126.88 zł
Szczegóły oferty

42 000 zł
4130 m2
Działka na sprzedaż
Szczucin (gw), Delastowice
Cena za m2 10.17 zł
Szczegóły oferty