Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18236 ofert

318 900 zł
1143 m2
Działka na sprzedaż
Osielsko, Maksymilianowo
Cena za m2 279 zł
Szczegóły oferty

2 000 000 zł
540 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Cena za m2 3703.7 zł
Szczegóły oferty

150 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Świdnica (gw), Krzyżowa
Cena za m2 150 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
9300 m2
Działka na sprzedaż
Zapolice, Rembieszów
Cena za m2 17.1 zł
Szczegóły oferty

1 460 000 zł
9131 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska, Bagienica
Cena za m2 159.89 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
2500 m2
Działka na sprzedaż
Harasiuki, Sieraków
Cena za m2 39.6 zł
Szczegóły oferty

510 000 zł
1885 m2
Działka na sprzedaż
Grabówka (gw), Sobolewo
Cena za m2 270.56 zł
Szczegóły oferty

168 000 zł
838 m2
Działka na sprzedaż
Dobrcz, Borówno
Cena za m2 200.48 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
1201 m2
Działka na sprzedaż
Gąbin (gw), Nowa Korzeniówka
Cena za m2 215.65 zł
Szczegóły oferty

62 600 zł
1252 m2
Działka na sprzedaż
Barczewo (gw), Mokiny
Cena za m2 50 zł
Szczegóły oferty

65 000 zł
1744 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Elgnówko
Cena za m2 37.27 zł
Szczegóły oferty