Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18236 ofert

119 000 zł
2100 m2
Działka na sprzedaż
Brochów, Famułki Brochowskie
Cena za m2 56.67 zł
Szczegóły oferty

1 650 000 zł
6127 m2
Działka na sprzedaż
Tarczyn (gw), Many
Cena za m2 269.3 zł
Szczegóły oferty

100 000 zł
1100 m2
Działka na sprzedaż
Łysomice, Turzno
Cena za m2 90.91 zł
Szczegóły oferty

123 000 zł
1026 m2
Działka na sprzedaż
Słupsk, Włynkówko
Cena za m2 119.88 zł
Szczegóły oferty

146 000 zł
1008 m2
Działka na sprzedaż
Łysomice, Gostkowo
Cena za m2 144.84 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
1600 m2
Działka na sprzedaż
Walim, Dziećmorowice
Cena za m2 75 zł
Szczegóły oferty

100 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Lidzbark Warmiński (gw), Kłębowo
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
2078 m2
Działka na sprzedaż
Obrowo, Kawęczyn
Cena za m2 66.89 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
3204 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Lubajny
Cena za m2 77.72 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
4032 m2
Działka na sprzedaż
Ustrzyki Dolne (gw), Daszówka
Cena za m2 76.88 zł
Szczegóły oferty

54 635 zł
1561 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Elgnówko
Cena za m2 35 zł
Szczegóły oferty