Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18235 ofert

85 000 zł
3012 m2
Działka na sprzedaż
Olsztynek (gw), Elgnówko
Cena za m2 28.22 zł
Szczegóły oferty

221 760 zł
1344 m2
Działka na sprzedaż
Wągrowiec (gw), Przysieczyn
Cena za m2 165 zł
Szczegóły oferty

449 000 zł
7742 m2
Działka na sprzedaż
Niedrzwica Duża, Niedrzwica Duża
Cena za m2 58 zł
Szczegóły oferty

4 450 000 zł
7424 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 599.41 zł
Szczegóły oferty

3 136 000 zł
8960 m2
Działka na sprzedaż
Lesznowola, Wilcza Góra
Cena za m2 350 zł
Szczegóły oferty

1 092 000 zł
1092 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Opacz Mała
Cena za m2 1000 zł
Szczegóły oferty

3 400 000 zł
9086 m2
Działka na sprzedaż
Ożarów Mazowiecki (gw), Święcice
Cena za m2 374.2 zł
Szczegóły oferty

18 697 000 zł
13355 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Opacz-Kolonia
Cena za m2 1400 zł
Szczegóły oferty

1 680 000 zł
16800 m2
Działka na sprzedaż
Konstancin-Jeziorna (gw), Kawęczyn
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty