Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18235 ofert

74 000 zł
18464 m2
Działka na sprzedaż
Narewka, Skupowo
Cena za m2 4.01 zł
Szczegóły oferty

2 800 000 zł
4642 m2
Działka na sprzedaż
Liszki, Kaszów
Cena za m2 603.19 zł
Szczegóły oferty

460 000 zł
15600 m2
Działka na sprzedaż
Konstancin-Jeziorna (gw), Obórki
Cena za m2 29.49 zł
Szczegóły oferty

75 000 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Załuski, Złotopolice
Cena za m2 25 zł
Szczegóły oferty

149 000 zł
1502 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Zakurzewo
Cena za m2 99.2 zł
Szczegóły oferty

79 000 zł
1306 m2
Działka na sprzedaż
Paprotnia, Rzeszotków
Cena za m2 60.49 zł
Szczegóły oferty

309 000 zł
3004 m2
Działka na sprzedaż
Zbuczyn Poduchowny
Cena za m2 102.86 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
1902 m2
Działka na sprzedaż
Świętajno, Dworackie
Cena za m2 130.91 zł
Szczegóły oferty

245 000 zł
4080 m2
Działka na sprzedaż
Siepraw, Siepraw
Cena za m2 60.05 zł
Szczegóły oferty

166 460 zł
1148 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz, Wielkie Tarpno
Cena za m2 145 zł
Szczegóły oferty