Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18235 ofert

239 000 zł
1621 m2
Działka na sprzedaż
Garbów, GARBÓW
Cena za m2 147.44 zł
Szczegóły oferty

90 000 zł
700 m2
Działka na sprzedaż
Włocławek (gw), Ludwinowo
Cena za m2 128.57 zł
Szczegóły oferty

738 225 zł
2895 m2
Działka na sprzedaż
Czerwonak, Potasze
Cena za m2 255 zł
Szczegóły oferty

1 930 000 zł
6432 m2
Działka na sprzedaż
Wisznia Mała
Cena za m2 300.06 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
2095 m2
Działka na sprzedaż
Garbów, Przybysławice
Cena za m2 47.26 zł
Szczegóły oferty

440 000 zł
1034 m2
Działka na sprzedaż
Zabierzów, Pisary
Cena za m2 425.53 zł
Szczegóły oferty

89 000 zł
850 m2
Działka na sprzedaż
Garbów, Przybysławice
Cena za m2 104.71 zł
Szczegóły oferty