Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18220 ofert

730 000 zł
3600 m2
Działka na sprzedaż
Jastków, Smugi
Cena za m2 202.78 zł
Szczegóły oferty

155 000 zł
300 m2
Działka na sprzedaż
Szubin (gw), Żurczyn
Cena za m2 516.67 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
2882 m2
Działka na sprzedaż
Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
Cena za m2 416.38 zł
Szczegóły oferty

85 000 zł
1088 m2
Działka na sprzedaż
Głowno (gw), Wola Mąkolska
Cena za m2 78.12 zł
Szczegóły oferty

90 000 zł
1048 m2
Działka na sprzedaż
Głowno (gw), Wola Mąkolska
Cena za m2 85.88 zł
Szczegóły oferty

95 000 zł
1047 m2
Działka na sprzedaż
Głowno (gw), Wola Mąkolska
Cena za m2 90.74 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Michałowice (gw), Górna Wieś
Cena za m2 550 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
937 m2
Działka na sprzedaż
Drużbice, Brzezie
Cena za m2 265.74 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
617 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 2431.12 zł
Szczegóły oferty

209 000 zł
1036 m2
Działka na sprzedaż
Muszyna (gw), Szczawnik
Cena za m2 201.74 zł
Szczegóły oferty

2 300 000 zł
3200 m2
Działka na sprzedaż
Zielonki, Zielonki
Cena za m2 718.75 zł
Szczegóły oferty

115 000 zł
723 m2
Działka na sprzedaż
Lubomia, Syrynia
Cena za m2 159.06 zł
Szczegóły oferty