Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18220 ofert

810 000 zł
1068 m2
Działka na sprzedaż
Zielonki, Zielonki
Cena za m2 758.43 zł
Szczegóły oferty

270 000 zł
1003 m2
Działka na sprzedaż
Podgórzyn, Staniszów
Cena za m2 269.19 zł
Szczegóły oferty

186 000 zł
3102 m2
Działka na sprzedaż
Bełchatów (gw), Postękalice
Cena za m2 59.96 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
1883 m2
Działka na sprzedaż
Marcinowice, Tąpadła
Cena za m2 164.63 zł
Szczegóły oferty

57 500 zł
1200 m2
Działka na sprzedaż
Raciąż (gw), Pólka-Raciąż
Cena za m2 47.92 zł
Szczegóły oferty

128 000 zł
300 m2
Działka na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Cena za m2 426.67 zł
Szczegóły oferty

1 300 000 zł
157900 m2
Działka na sprzedaż
Węgorzyno (gw), Dłusko
Cena za m2 8.23 zł
Szczegóły oferty

749 000 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Liszki, Mników
Cena za m2 249.67 zł
Szczegóły oferty