Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18220 ofert

85 000 zł
15000 m2
Działka na sprzedaż
Lubin (gw), Ustronie
Cena za m2 5.67 zł
Szczegóły oferty

2 999 000 zł
4500 m2
Działka na sprzedaż
Pruszcz Gdański (gw), Rokitnica
Cena za m2 666.44 zł
Szczegóły oferty

84 000 zł
497 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Zimne Wody
Cena za m2 169.01 zł
Szczegóły oferty

369 000 zł
1004 m2
Działka na sprzedaż
Żukowo (gw), Chwaszczyno
Cena za m2 367.53 zł
Szczegóły oferty

65 000 zł
350 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Myślęcinek
Cena za m2 185.71 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
1823 m2
Działka na sprzedaż
Niemce, Stoczek
Cena za m2 191.44 zł
Szczegóły oferty

200 000 zł
390 m2
Działka na sprzedaż
Koronowo (gw), Tryszczyn
Cena za m2 512.82 zł
Szczegóły oferty

4 000 000 zł
4000 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 1000 zł
Szczegóły oferty

3 000 000 zł
28000 m2
Działka na sprzedaż
Sokółka (gw), Słojniki
Cena za m2 107.14 zł
Szczegóły oferty

126 000 zł
1791 m2
Działka na sprzedaż
Zduńska Wola (gw), Janiszewice
Cena za m2 70.35 zł
Szczegóły oferty

98 000 zł
1300 m2
Działka na sprzedaż
Zduńska Wola (gw), Janiszewice
Cena za m2 75.38 zł
Szczegóły oferty