Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18220 ofert

299 000 zł
1004 m2
Działka na sprzedaż
Wisznia Mała, Szewce
Cena za m2 297.81 zł
Szczegóły oferty

5 800 000 zł
23000 m2
Działka na sprzedaż
Serock (gw), Borowa Góra
Cena za m2 252.17 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
1796 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno (gw), Zalesie Dolne
Cena za m2 668.15 zł
Szczegóły oferty

2 400 000 zł
1392 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Cena za m2 1724.14 zł
Szczegóły oferty

130 000 zł
3529 m2
Działka na sprzedaż
Ustrzyki Dolne (gw), Wojtkowa
Cena za m2 36.84 zł
Szczegóły oferty

77 000 zł
500 m2
Działka na sprzedaż
Sieradz (gw), Stoczki
Cena za m2 154 zł
Szczegóły oferty

160 000 zł
2653 m2
Działka na sprzedaż
Wolbórz (gw), Modrzewek
Cena za m2 60.31 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
1860 m2
Działka na sprzedaż
Lesko (gw), Huzele
Cena za m2 85.48 zł
Szczegóły oferty

140 000 zł
6262 m2
Działka na sprzedaż
Miłomłyn (gw), Boguszewo
Cena za m2 22.36 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
1024 m2
Działka na sprzedaż
Biłgoraj (gw), Nadrzecze
Cena za m2 252.93 zł
Szczegóły oferty