Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18198 ofert

160 000 zł
2400 m2
Działka na sprzedaż
Spiczyn, Charlęż
Cena za m2 66.67 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
2500 m2
Działka na sprzedaż
Czernichów, Wołowice
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
5000 m2
Działka na sprzedaż
Limanowa (gw), Lipowe
Cena za m2 59.8 zł
Szczegóły oferty

270 000 zł
496 m2
Działka na sprzedaż
Szubin (gw), Wąsosz
Cena za m2 544.35 zł
Szczegóły oferty

712 000 zł
800 m2
Działka na sprzedaż
Poznań, Szczepankowo
Cena za m2 890 zł
Szczegóły oferty

165 000 zł
1143 m2
Działka na sprzedaż
Wólka, Łuszczów Pierwszy
Cena za m2 144.36 zł
Szczegóły oferty

885 000 zł
805 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Prądnik Biały
Cena za m2 1099.38 zł
Szczegóły oferty

1 600 000 zł
2564 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Wesoła
Cena za m2 624.02 zł
Szczegóły oferty