Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18193 ofert

220 000 zł
4400 m2
Działka na sprzedaż
Jerzmanowice-Przeginia, Jerzmanowice
Cena za m2 50 zł
Szczegóły oferty

166 000 zł
38100 m2
Działka na sprzedaż
Ścinawa (gw), Dębiec
Cena za m2 4.36 zł
Szczegóły oferty

1 890 000 zł
4200 m2
Działka na sprzedaż
Mogilany, Libertów
Cena za m2 450 zł
Szczegóły oferty

189 000 zł
1199 m2
Działka na sprzedaż
Słupsk, Bydlino
Cena za m2 157.63 zł
Szczegóły oferty

157 000 zł
1046 m2
Działka na sprzedaż
Sicienko, Zielonczyn
Cena za m2 150.1 zł
Szczegóły oferty

770 000 zł
1192 m2
Działka na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Cena za m2 645.97 zł
Szczegóły oferty

410 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Wisznia Mała, Psary
Cena za m2 410 zł
Szczegóły oferty

480 000 zł
800 m2
Działka na sprzedaż
Wisznia Mała, Psary
Cena za m2 600 zł
Szczegóły oferty

160 000 zł
2400 m2
Działka na sprzedaż
Spiczyn, Charlęż
Cena za m2 66.67 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
2500 m2
Działka na sprzedaż
Czernichów, Wołowice
Cena za m2 100 zł
Szczegóły oferty