Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18194 ofert

1 800 000 zł
6744 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Bieżanów-Prokocim
Cena za m2 266.9 zł
Szczegóły oferty

149 000 zł
1300 m2
Działka na sprzedaż
Wałcz (gw), Dobino
Cena za m2 114.62 zł
Szczegóły oferty

330 000 zł
37000 m2
Działka na sprzedaż
Pleśna, Rychwałd
Cena za m2 8.92 zł
Szczegóły oferty

700 000 zł
3500 m2
Działka na sprzedaż
Oborniki Śląskie (gw), Jary
Cena za m2 200 zł
Szczegóły oferty

673 113 zł
1687 m2
Działka na sprzedaż
Bydgoszcz, Kapuściska
Cena za m2 399 zł
Szczegóły oferty

750 000 zł
3233 m2
Działka na sprzedaż
Lublin, Abramowice
Cena za m2 231.98 zł
Szczegóły oferty

110 000 zł
733 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 150.07 zł
Szczegóły oferty

154 275 zł
935 m2
Działka na sprzedaż
Wągrowiec (gw), Długa Wieś
Cena za m2 165 zł
Szczegóły oferty

282 000 zł
1350 m2
Działka na sprzedaż
Leszno, Powązki
Cena za m2 208.89 zł
Szczegóły oferty

725 000 zł
2900 m2
Działka na sprzedaż
Jerzmanowice-Przeginia, Jerzmanowice
Cena za m2 250 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
4400 m2
Działka na sprzedaż
Jerzmanowice-Przeginia, Jerzmanowice
Cena za m2 50 zł
Szczegóły oferty