Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18203 ofert

136 000 zł
1269000 m2
Działka na sprzedaż
Rędziny, Rudniki
Cena za m2 0.11 zł
Szczegóły oferty

450 000 zł
949 m2
Działka na sprzedaż
Zielonki, Pękowice
Cena za m2 474.18 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
3091 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Cianowice
Cena za m2 177.94 zł
Szczegóły oferty

319 000 zł
1550 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Cianowice
Cena za m2 205.81 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
1900 m2
Działka na sprzedaż
Jastrzębie-Zdrój, Ruptawa
Cena za m2 104.74 zł
Szczegóły oferty

390 000 zł
975 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno (gw), Żabieniec
Cena za m2 400 zł
Szczegóły oferty

230 000 zł
1250 m2
Działka na sprzedaż
Jeżów Sudecki, Dziwiszów
Cena za m2 184 zł
Szczegóły oferty

1 800 000 zł
6744 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Bieżanów-Prokocim
Cena za m2 266.9 zł
Szczegóły oferty

149 000 zł
1300 m2
Działka na sprzedaż
Wałcz (gw), Dobino
Cena za m2 114.62 zł
Szczegóły oferty