Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18209 ofert

382 000 zł
1531 m2
Działka na sprzedaż
Kobylnica, Bolesławice
Cena za m2 249.51 zł
Szczegóły oferty

196 000 zł
1458 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Dolaszewo
Cena za m2 134.43 zł
Szczegóły oferty

309 000 zł
3009 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Ornowo
Cena za m2 102.69 zł
Szczegóły oferty

273 280 zł
1708 m2
Działka na sprzedaż
Ostróda (gw), Ruś Mała
Cena za m2 160 zł
Szczegóły oferty

439 000 zł
9539 m2
Działka na sprzedaż
Jastków, Ożarów
Cena za m2 46.02 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
10565 m2
Działka na sprzedaż
Tarnówka, Płytnica
Cena za m2 27.45 zł
Szczegóły oferty

130 000 zł
1118 m2
Działka na sprzedaż
Klucze, Cieślin
Cena za m2 116.28 zł
Szczegóły oferty

139 900 zł
969 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Biały Bór
Cena za m2 144.38 zł
Szczegóły oferty

78 720 zł
1312 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Nowa Wieś
Cena za m2 60 zł
Szczegóły oferty

400 000 zł
750 m2
Działka na sprzedaż
Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
Cena za m2 533.33 zł
Szczegóły oferty

3 000 000 zł
3671 m2
Działka na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
Cena za m2 817.22 zł
Szczegóły oferty