Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18211 ofert

129 000 zł
651 m2
Działka na sprzedaż
Włodawa (gw), Orchówek
Cena za m2 198.16 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
1604 m2
Działka na sprzedaż
Słomniki (gw), Prandocin-Iły
Cena za m2 124.06 zł
Szczegóły oferty

195 000 zł
1162 m2
Działka na sprzedaż
Zbiczno, Zbiczno
Cena za m2 167.81 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
994 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 2112.68 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
2001 m2
Działka na sprzedaż
Świeradów-Zdrój
Cena za m2 624.69 zł
Szczegóły oferty

139 000 zł
1460 m2
Działka na sprzedaż
Obrowo, Szembekowo
Cena za m2 95.21 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
1002 m2
Działka na sprzedaż
Słomniki (gw), Prandocin
Cena za m2 168.66 zł
Szczegóły oferty

1 050 000 zł
11500 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Dębniki
Cena za m2 91.3 zł
Szczegóły oferty

605 865 zł
3107 m2
Działka na sprzedaż
Osielsko, Żołędowo
Cena za m2 195 zł
Szczegóły oferty

520 000 zł
3410 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Wzgórza Krzesławickie
Cena za m2 152.49 zł
Szczegóły oferty

205 000 zł
4546 m2
Działka na sprzedaż
Jastków, Dąbrowica
Cena za m2 45.09 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
10200 m2
Działka na sprzedaż
Kamionka, Kozłówka
Cena za m2 28.33 zł
Szczegóły oferty