Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18209 ofert

289 000 zł
10200 m2
Działka na sprzedaż
Kamionka, Kozłówka
Cena za m2 28.33 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
10468 m2
Działka na sprzedaż
Końskowola, Chrząchówek
Cena za m2 105.08 zł
Szczegóły oferty

1 440 000 zł
7243 m2
Działka na sprzedaż
Kraków, Dębniki
Cena za m2 198.81 zł
Szczegóły oferty

1 490 000 zł
340 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna
Cena za m2 4382.35 zł
Szczegóły oferty

899 000 zł
2438 m2
Działka na sprzedaż
Osielsko, Myślęcinek
Cena za m2 368.74 zł
Szczegóły oferty

330 000 zł
2204 m2
Działka na sprzedaż
Pokrzywnica, Trzepowo
Cena za m2 149.73 zł
Szczegóły oferty

109 000 zł
623 m2
Działka na sprzedaż
Lubochnia, Lubochnia-Górki
Cena za m2 174.96 zł
Szczegóły oferty

68 000 zł
1101 m2
Działka na sprzedaż
Zławieś Wielka, Zławieś Mała
Cena za m2 61.76 zł
Szczegóły oferty

94 800 zł
1116 m2
Działka na sprzedaż
Rudnik nad Sanem, Kopki
Cena za m2 84.95 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
1518 m2
Działka na sprzedaż
Dobrcz, Strzelce Górne
Cena za m2 144.27 zł
Szczegóły oferty

100 000 zł
1462 m2
Działka na sprzedaż
Koronowo (gw), Nowy Jasiniec
Cena za m2 68.4 zł
Szczegóły oferty