Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18209 ofert

100 000 zł
1462 m2
Działka na sprzedaż
Koronowo (gw), Nowy Jasiniec
Cena za m2 68.4 zł
Szczegóły oferty

269 000 zł
1194 m2
Działka na sprzedaż
Łysomice, Łysomice
Cena za m2 225.29 zł
Szczegóły oferty

3 910 000 zł
17000 m2
Działka na sprzedaż
Wisznia Mała, Szymanów
Cena za m2 230 zł
Szczegóły oferty

99 900 zł
1204 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Mokre
Cena za m2 82.97 zł
Szczegóły oferty

285 000 zł
3000 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Linarczyk
Cena za m2 95 zł
Szczegóły oferty

179 010 zł
1377 m2
Działka na sprzedaż
Grudziądz (gw), Nowa Wieś
Cena za m2 130 zł
Szczegóły oferty

285 000 zł
1600 m2
Działka na sprzedaż
Głusk (gw), Wilczopole-Kolonia
Cena za m2 178.12 zł
Szczegóły oferty