calendar
Wyszukiwarka
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Działki na sprzedaż

Znaleziono 18210 ofert
aktualne
27 438 840 zł
6760 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno
aktualne
27 438 840 zł
6760 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno
  • Cena za m2 4059 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
1600 m2
Działka na sprzedaż
Głusk (gw), Wilczopole-Kolonia
aktualne
285 000 zł
1600 m2
Działka na sprzedaż
Głusk (gw), Wilczopole-Kolonia
  • Cena za m2 178.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
1419 m2
Działka na sprzedaż
Lębork
aktualne
250 000 zł
1419 m2
Działka na sprzedaż
Lębork
  • Cena za m2 176.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
244 650 zł
2330 m2
Działka na sprzedaż
Linia, Zakrzewo
aktualne
244 650 zł
2330 m2
Działka na sprzedaż
Linia, Zakrzewo
  • Cena za m2 105 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
1036 m2
Działka na sprzedaż
Łańcut
aktualne
215 000 zł
1036 m2
Działka na sprzedaż
Łańcut
  • Cena za m2 207.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
143 750 zł
1250 m2
Działka na sprzedaż
Linia, Zakrzewo
aktualne
143 750 zł
1250 m2
Działka na sprzedaż
Linia, Zakrzewo
  • Cena za m2 115 zł
Szczegóły oferty
aktualne
980 000 zł
9944 m2
Działka na sprzedaż
Urszulin, Grabniak
aktualne
980 000 zł
9944 m2
Działka na sprzedaż
Urszulin, Grabniak
  • Cena za m2 98.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 229 450 zł
2505 m2
Działka na sprzedaż
Józefów
aktualne
2 229 450 zł
2505 m2
Działka na sprzedaż
Józefów
  • Cena za m2 890 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 506 770 zł
1693 m2
Działka na sprzedaż
Józefów
aktualne
1 506 770 zł
1693 m2
Działka na sprzedaż
Józefów
  • Cena za m2 890 zł
Szczegóły oferty
aktualne
722 680 zł
812 m2
Działka na sprzedaż
Józefów
aktualne
722 680 zł
812 m2
Działka na sprzedaż
Józefów
  • Cena za m2 890 zł
Szczegóły oferty
aktualne
8 200 000 zł
29974 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Łubna
aktualne
8 200 000 zł
29974 m2
Działka na sprzedaż
Góra Kalwaria (gw), Łubna
  • Cena za m2 273.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
15 142 950 zł
3730 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno
aktualne
15 142 950 zł
3730 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno
  • Liczba pokoi 7
  • Cena za m2 4059.77 zł
Szczegóły oferty