Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18212 ofert

325 000 zł
1974 m2
Działka na sprzedaż
Czechowice-Dziedzice (gw), Ligota
Cena za m2 164.64 zł
Szczegóły oferty

308 000 zł
8800 m2
Działka na sprzedaż
Włocławek (gw), Modzerowo
Cena za m2 35 zł
Szczegóły oferty

5 419 000 zł
10838 m2
Działka na sprzedaż
Wieliczka (gw), Śledziejowice
Cena za m2 500 zł
Szczegóły oferty

49 000 zł
300 m2
Działka na sprzedaż
Koronowo, Koronowo
Cena za m2 163.33 zł
Szczegóły oferty

749 000 zł
927 m2
Działka na sprzedaż
Wrocław, Krzyki
Cena za m2 807.98 zł
Szczegóły oferty

535 000 zł
11985 m2
Działka na sprzedaż
Brodnica, Szabda
Cena za m2 44.64 zł
Szczegóły oferty

131 000 zł
1006 m2
Działka na sprzedaż
Stara Kamienica
Cena za m2 130.22 zł
Szczegóły oferty

320 000 zł
5650 m2
Działka na sprzedaż
Siepraw, Czechówka
Cena za m2 56.64 zł
Szczegóły oferty

348 000 zł
870 m2
Działka na sprzedaż
Zielonki, Wola Zachariaszowska
Cena za m2 400 zł
Szczegóły oferty

250 000 zł
2285 m2
Działka na sprzedaż
Kazimierza Wielka
Cena za m2 109.41 zł
Szczegóły oferty