Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18210 ofert

250 000 zł
2285 m2
Działka na sprzedaż
Kazimierza Wielka
Cena za m2 109.41 zł
Szczegóły oferty

370 000 zł
1504 m2
Działka na sprzedaż
Wieliczka (gw), Golkowice
Cena za m2 246.01 zł
Szczegóły oferty

2 200 000 zł
1480 m2
Działka na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
Cena za m2 1486.49 zł
Szczegóły oferty

540 000 zł
2703 m2
Działka na sprzedaż
Wieliczka (gw), Chorągwica
Cena za m2 199.78 zł
Szczegóły oferty

85 000 zł
2380 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrowa Tarnowska (gw), Gruszów Wielki
Cena za m2 35.71 zł
Szczegóły oferty

900 000 zł
2200 m2
Działka na sprzedaż
Piaseczno (gw), Zalesie Górne
Cena za m2 409.09 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Szydłowo (gw), Krępsko
Cena za m2 99 zł
Szczegóły oferty

298 000 zł
2847 m2
Działka na sprzedaż
Brzeźnica, Marcyporęba
Cena za m2 104.67 zł
Szczegóły oferty

300 000 zł
3580 m2
Działka na sprzedaż
Sochaczew (gw), Zosin
Cena za m2 83.8 zł
Szczegóły oferty

105 000 zł
5127 m2
Działka na sprzedaż
Radoszyce, Nalewajków
Cena za m2 20.48 zł
Szczegóły oferty

99 000 zł
10268 m2
Działka na sprzedaż
Kalwaria Zebrzydowska (gw), Zarzyce Wielkie
Cena za m2 9.64 zł
Szczegóły oferty