Wyszukiwarka
Działki na sprzedaż
Znaleziono 18209 ofert

99 000 zł
10268 m2
Działka na sprzedaż
Kalwaria Zebrzydowska (gw), Zarzyce Wielkie
Cena za m2 9.64 zł
Szczegóły oferty

698 000 zł
2207 m2
Działka na sprzedaż
Pobiedziska (gw), Jerzykowo
Cena za m2 316.27 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
1100 m2
Działka na sprzedaż
Dąbrówno, Stare Miasto
Cena za m2 144.55 zł
Szczegóły oferty

220 000 zł
12953 m2
Działka na sprzedaż
Sochaczew (gw), Zosin
Cena za m2 16.98 zł
Szczegóły oferty

247 000 zł
1000 m2
Działka na sprzedaż
Poznań, Starołęka
Cena za m2 247 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
1199 m2
Działka na sprzedaż
Żabia Wola, Bartoszówka
Cena za m2 175.15 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
1010 m2
Działka na sprzedaż
Skała (gw), Smardzowice
Cena za m2 287.13 zł
Szczegóły oferty

588 000 zł
4900 m2
Działka na sprzedaż
Juchnowiec Kościelny, Janowicze
Cena za m2 120 zł
Szczegóły oferty

239 000 zł
1917 m2
Działka na sprzedaż
Rybnik, Zebrzydowice
Cena za m2 124.67 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
4300 m2
Działka na sprzedaż
Walim, Zagórze Śląskie
Cena za m2 348.84 zł
Szczegóły oferty

171 500 zł
1222 m2
Działka na sprzedaż
Łagiewniki, Słupice
Cena za m2 140.34 zł
Szczegóły oferty