Wyszukiwarka
Hale na sprzedaż
Znaleziono 449 ofert

3 500 000 zł
186 m2
Hala na sprzedaż
Jelcz-Laskowice
Liczba pokoi 2
Cena za m2 18817.2 zł
Szczegóły oferty

1 999 000 zł
387 m2
Hala na sprzedaż
Inowrocław, Szymborze
Cena za m2 5165.37 zł
Szczegóły oferty

3 900 000 zł
993 m2
Hala na sprzedaż
Inowrocław, Rąbin
Cena za m2 3927.49 zł
Szczegóły oferty

3 998 000 zł
2650 m2
Hala na sprzedaż
Lublin, Bronowice
Cena za m2 1508.68 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
680 m2
Hala na sprzedaż
Solec Kujawski, Solec Kujawski
Cena za m2 1617.65 zł
Szczegóły oferty

2 950 000 zł
970 m2
Hala na sprzedaż
Białystok, Fasty
Cena za m2 3041.24 zł
Szczegóły oferty

1 225 901 zł
1124 m2
Hala na sprzedaż
Busko-Zdrój, Kostki Duże
Cena za m2 1090.66 zł
Szczegóły oferty