Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Szczawno-Zdrój
Znaleziono 32 ofert

360 000 zł
114 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3157.89 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
80.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3469.72 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
30.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 8204.28 zł
Szczegóły oferty

500 000 zł
68.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7256.89 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
101 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 6
Cena za m2 3752.48 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
124 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 2p
Cena za m2 3056.45 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6053.57 zł
Szczegóły oferty

619 000 zł
98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6316.33 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
38.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7246.75 zł
Szczegóły oferty

269 000 zł
58.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4588.88 zł
Szczegóły oferty

320 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5333.33 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
38.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Szczawno-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty