Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 518 ofert

249 000 zł
48.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5141.44 zł
Szczegóły oferty

140 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 3684.21 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4271.43 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5555.56 zł
Szczegóły oferty

145 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3222.22 zł
Szczegóły oferty

475 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3818.18 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
52.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5727.97 zł
Szczegóły oferty

459 000 zł
62.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 10p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7308.92 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4562.5 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3790 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5641.51 zł
Szczegóły oferty