Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych
Znaleziono 519 ofert

329 000 zł
89.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3682.56 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
67.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5937.5 zł
Szczegóły oferty

459 000 zł
104.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4379.77 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty

230 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6052.63 zł
Szczegóły oferty

215 000 zł
50.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4288.85 zł
Szczegóły oferty

209 000 zł
58.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3553.82 zł
Szczegóły oferty

159 000 zł
43.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Gaj
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3638.44 zł
Szczegóły oferty

149 000 zł
34.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 4336.44 zł
Szczegóły oferty

135 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Glinik
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3375 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5633.33 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3754.72 zł
Szczegóły oferty