calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 519 ofert
aktualne
269 000 zł
44.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
269 000 zł
44.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6051.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
155 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
155 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4293.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
139 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5560 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
95.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
399 000 zł
95.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4164.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
319 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6018.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
215 000 zł
78.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
215 000 zł
78.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2728.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 999 zł
86.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
699 999 zł
86.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8107.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
260 000 zł
44.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
260 000 zł
44.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5837.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
179 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5424.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
310 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4920.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
189 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4395.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
475 000 zł
76.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
475 000 zł
76.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6216.46 zł
Szczegóły oferty