calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 519 ofert
aktualne
374 900 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
374 900 zł
59.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6307.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
374 900 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
374 900 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6248.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
359 000 zł
65.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5497.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
28.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
189 000 zł
28.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6730.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
31.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
189 000 zł
31.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6081.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
93.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
375 000 zł
93.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3997.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
235 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7314.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
190 000 zł
36.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
190 000 zł
36.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5245.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
285 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5238.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
250 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5186.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
175 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6481.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
229 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5452.38 zł
Szczegóły oferty