calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 518 ofert
aktualne
170 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
170 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5151.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
74.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
295 000 zł
74.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3943.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
174 900 zł
31.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
aktualne
174 900 zł
31.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podgórze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5505.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
105.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
aktualne
349 000 zł
105.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Stary Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3316.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
165 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
165 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
150 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
150 000 zł
94.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1580.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
150 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
aktualne
150 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Sobięcin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3080.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
169 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2830.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 999 zł
18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
139 999 zł
18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7777.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
169 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2816.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
329 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6580 zł
Szczegóły oferty