calendar
Wyszukiwarka
Wałbrzych
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znaleziono 517 ofert
aktualne
78 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
aktualne
78 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Biały Kamień
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 1300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
169 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 2964.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
155 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
aktualne
155 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2313.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
65 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
65 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
130 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
aktualne
130 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Podzamcze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2708.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
181 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
181 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4022.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
57 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
57 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 1325.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
115 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
115 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2211.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
aktualne
149 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Piaskowa Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2921.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
140 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
140 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2692.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
100 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
aktualne
100 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1754.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
65 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
aktualne
65 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Wałbrzych, Nowe Miasto
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 1911.76 zł
Szczegóły oferty