calendar
Wyszukiwarka
Inowrocław
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Inowrocław

Znaleziono 14 ofert
aktualne
319 000 zł
39.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
aktualne
319 000 zł
39.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8175.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
aktualne
265 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4649.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
37.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
aktualne
225 000 zł
37.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6022.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
36.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Borkowo
aktualne
210 000 zł
36.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Borkowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5743.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
635 000 zł
56.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
aktualne
635 000 zł
56.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11167.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
990 000 zł
81.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
aktualne
990 000 zł
81.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12105.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
58.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
aktualne
410 000 zł
58.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7060.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
400 000 zł
58.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
aktualne
400 000 zł
58.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6888.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
65.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
aktualne
420 000 zł
65.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6382.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
61.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
aktualne
499 000 zł
61.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8078.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
71.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
aktualne
399 000 zł
71.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5603.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
207 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
aktualne
207 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Inowrocław
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6468.75 zł
Szczegóły oferty