Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Lublin
Znaleziono 667 ofert

550 000 zł
79.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6947.95 zł
Szczegóły oferty

540 000 zł
76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7105.26 zł
Szczegóły oferty

359 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4917.81 zł
Szczegóły oferty

358 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wieniawa
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4972.22 zł
Szczegóły oferty

390 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5492.96 zł
Szczegóły oferty

340 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4927.54 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
67.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Północne
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4309.06 zł
Szczegóły oferty

309 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Bronowice
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4828.12 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5833.33 zł
Szczegóły oferty

236 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wieniawa
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5363.64 zł
Szczegóły oferty

658 750 zł
77.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8500 zł
Szczegóły oferty

688 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty