Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Lublin
Znaleziono 667 ofert

579 000 zł
60.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9625.94 zł
Szczegóły oferty

420 000 zł
47.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wieniawa
Piętro 7p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8883.25 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
106.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10338.35 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
45.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Tatary
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8719.41 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Kalinowszczyzna
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9333.33 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
35.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
Piętro 7p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 9647.13 zł
Szczegóły oferty

321 292 zł
27.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11599 zł
Szczegóły oferty

629 000 zł
49.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12643.22 zł
Szczegóły oferty

377 123 zł
37.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty

399 903 zł
41.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9590 zł
Szczegóły oferty

621 243 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10899 zł
Szczegóły oferty

310 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 12970.71 zł
Szczegóły oferty