calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
641 600 zł
68.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
641 600 zł
68.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9328.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
563 500 zł
59.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
563 500 zł
59.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9512.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 900 zł
42.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
445 900 zł
42.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10556.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 800 zł
44.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
aktualne
445 800 zł
44.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wrotków
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10040.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 180 000 zł
83.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
1 180 000 zł
83.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14136.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
763 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
763 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
708 900 zł
70.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
708 900 zł
70.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
838 600 zł
83.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
aktualne
838 600 zł
83.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
88.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławinek
aktualne
1 150 000 zł
88.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Sławinek
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13009.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
625 000 zł
65.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
625 000 zł
65.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9572.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
385 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9871.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
472 000 zł
48.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Węglin
aktualne
472 000 zł
48.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Węglin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9806.77 zł
Szczegóły oferty