calendar
Wyszukiwarka
Lublin
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znaleziono 667 ofert
aktualne
579 000 zł
60.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
579 000 zł
60.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9625.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
47.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wieniawa
aktualne
420 000 zł
47.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Wieniawa
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8883.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
106.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
aktualne
1 100 000 zł
106.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czuby Południowe
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10338.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
45.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Tatary
aktualne
399 000 zł
45.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Tatary
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8719.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Kalinowszczyzna
aktualne
350 000 zł
37.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Kalinowszczyzna
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
35.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
aktualne
339 000 zł
35.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Czechów Północny
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9647.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
321 292 zł
27.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
321 292 zł
27.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11599 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
49.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
aktualne
629 000 zł
49.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12643.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
377 123 zł
37.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
377 123 zł
37.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9990 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 903 zł
41.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
aktualne
399 903 zł
41.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Felin
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9590 zł
Szczegóły oferty
aktualne
621 243 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
aktualne
621 243 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, Ponikwoda
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10899 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
aktualne
310 000 zł
23.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Lublin, LSM
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12970.71 zł
Szczegóły oferty